Play station 3/4

Shitet nga: Ervis 30 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Komuna: Tiranë
Shes salle play station per arsye familjare 10 playstation 7 ps4 me leva dhe lojra brenda si fifa 2020 pes 2020 fortnite gta etj dhe 3 ps3 me leva dhe me te gjitha lojrat brenda banaku plus pc plus frigoriferi cdo gje e perdorur vetem 2 muaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim