Biznes 188 m2,me 385500euro Rruga Elbasanit

Shitet nga: gretarealinvest 07 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

385 500 EUR

Shteti: Shqipëri
Komuna: Tiranë
Shitet Ambjent Biznesi 188 m2,me Hipoteke,2050euro per m2,tek Rruga e Elbasanit! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe shume prane rruges kryesore.Aktualisht eshte me kontrate qeraje dhe me biznes per palester.Ambjenti shitet bashke me biznesin dhe paisjet e Palestres per 2200 euro per m2 ose edhe bosh per 2050 euro per m2.Ka mundesi te shkembehet edhe me Apartament nje pjese dhe pjesa tjeter me pagese.Per nje vizite ne prone kontaktoni Greten:0674320079
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim