Arganelle 2T

Shitet nga: ..... 09 Tet 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Shteti: Shqipëri
Komuna: Tiranë
Shes arganell me motorr elektrik, reduktor xhirosh dhe me 350 m kavo celiku. E pershtateshme per ndertimin e lijave elektrike ose per trransport te ndryshme. Disponohet dhe fatur tvsh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim