Shitet ambjen biznesi

Shitet nga: Gjovani 20 Tet 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Pishinë, Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Shkodër
Shitet nje prone me sip.13 dynm toke.Brenda kesaj toke ndodhen 860m2 truall.ne kete truall esht ngritur nje ndertes dy kateshe,kati i pare eshte 214m2 si dhe kati i dyte eshte 478m2,eshte dhe kati i trete i cili eshte ne punim e siper per dhoma hoteli me siperfaqe 430m2 dhe nje mini kat.Pishine 200m2.Ne kete siperfaqe ka te mbjellur ollinej dhe te gjitha llojet e pemve frute.disponon certifikate pronsie.mund te perdoret per qfardo lloj funksionit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim