Kjoske Frigoriferike Per Shitje Peshku Edhe Mishi.

Shitet nga: Margarita Prenga Sot 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Kurbin
Kjoske e ardhur nga Italia.Bashke me kjosken perfshihen edhe aksesore te tjere per fast food: furre per pjekje byrekesh, pjaster metalike per pjekje mishi edhe qoftesh, friteze dyshe per patate, tost dyshe per sandwich edhe hamburger si dhe pajisja per pjekjen e mishit te sufllaqeve, makineri per prerjen e mishit te sufllaqeve, pajisje per prodhimin e qofteve edhe salqiqeve, makineri per prerjen e sallamit, makineri qe prodhon akull ne forme debore. Pra kjoska ka funksion te dyfishte, domethene mund te perdoret per shitje mishi edhe peshku, gjithashtu edhe si fast-food. Cmimi i trajtueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim