!!! OKAZION !!!

Shitet nga: Roeld 10 Nën 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Komuna: Fier
Shiten dyqanet me siperfaqe te perbashket 138.73 m2. Ndrtim i vitit 2000 me inxhiner profesonist. Dyqanet ndahen me mure tulle i pershtatshem per tu prishur per te krijuar nje ambient sa me komod per qellime biznesi. Zoterohet “Çertifikate ponesie” si per dyqanet dhe per truallin. Ndodhemi perballe me Shkollen e mesme Industriale “Petro Sota”. Per me teper informacion kontaktoni: 0692515599
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim