Ekspres mullinj

Shitet nga: Ekspresa mullinj 09 Tet 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Shteti: Shqipëri
Komuna: Fier
Shiten ekspresa 2 grupsh dhe 3 grupsh te markave te ndryshem ekspresat jan te revizionuar te lyer. Bejm dhe revizione “rimonde” per kompani kafesh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim