SHITET AKTIVITETI KARBURANT DHE SHTEPIA PRIVATE

Shitet nga: Sadjan Cela 05 Nën 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Komuna: Durrës
Artan Selimaj-+355 69 205 0220
Shitet aktiviteti pike Karburanti me klientel te rregullt, bashke me te shitet edhe shtepia private me 500m2 kopesht.
Karburanti eshte paisur me te gjitha kushtet, hapsir parkingu, bar i kompletuar, mundesi per tu bere restorant, bilardo.
+355 69 205 0220
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim