JEPET AMBJENT ME QIRA PRANE STADIUMIT

Shitet nga: Kristina 15 Nën 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

410 EUR

Shteti: Shqipëri
Komuna: Durrës
Ambienti ndodhet ne katin e dyte prane stadiumit. Ka nje siperfaqe 70 m2 dhe preferohet te perdoret per Call Center. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim