OKAZION

Shitet nga: Tecno.albania85afrim@gmail.com 14 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Komuna: Dibër
OKAZION shitet fabrike jufkash dhe makarona fabrika është moderne mundet të bëjmë dhe klerink me dyqane ose apartamente me klernk çmimi është 80.000 euro me lek kesh çmimi është i diskutueshëm nëse jeni të interesuar mund të na kontaktoni në Nr 0686059732
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim