JEPET BIZNES ME QERA NE LUNGOMARE VLORE

Jepet me qera nga: rezart merkaj 19 Tet 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Qendrës kryesore
Komuna: Vlorë
Jepet ambjent me qera afatgjate . Ambjenti eshte 130 m2 hapsira e brendshme ne kushte shume te mira,i rikonstrukturuar vitet e fundit , dy banjo dhe nje depo , i veshur me fasad xhami me pamje nga deti .Eshte i vendosur ne pozicion shume premtues pasi ka ne shfrytezim dhe plazhin perball. Ambjenti i jashtem 60 m2 dhe 160m2 hapsir perball objektit e mar me qera nga bashkia .Pozicioni eshte ideal per aktivitete te ndryshme pasi eshte e vendosur ne rruge kryesore dhe zone te populluar. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, restorante, banka etj. Eshte okazion shume i mire per arsye emigrimi. Per me teper na kontaktoni ne 0697777771 ose ne email addres> merkajrezart@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim