Objekti ipet me qira për investime në Kosovë

Jepet me qera nga: cadillac Dje 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Pishinë, Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Apartament, Ashensor, Shtëpi e veçuar, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Zonës rekreative
Komuna: Tiranë
Objekti afarist gjendet në zonën industriale në rrugën Lidhja e Pejës, gjegjësisht në rrugën Prishtinë- Fushë Kosovë. Objekti ka të instaluar sistemin elektrik, sistemin e ujësjellësit, rrjetin e internetit, sistemin e zjarrfikjes, dhe sistemin amerikan të ngrohjes dhe ftohjes. Objekti ka infrstrukturë të plotë funksionale dhe është destinuar për fabrikë, por është i përshtatshëm edhe për aktivitete të ndryshme industriale si dhe është lehtë i modifikueshëm edhe për aktivitete të tjera biznesore. Objekti gjendet 100 metra larg rrugës kryesore me rrugë të asfaltuar dytësore.

Përshkrimi i Objektit dhe Hapësirës Rrethuese


5000 m2 Siperfaqe
1400 m2 Kati 0 lartesia 13m, pa stuba
1000 m2 Kati 1
600 m2 Kati 2 (apartament me pishine)
1000 m2 Parking i mbuluar 50+ Vetura
4000 m2 Hapesire totale e mbuluar
2.600 m2 rruge qarkore dhe hapesira gjelbrimi
Cmimi sipas marveshjes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim