Mgazine ne Marikaj

0 LEK

Jepet me qera nga: Shpetim 14 Sht 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Jepet me qera magazina 300 metrra katrror kati 2
Me te gjitha kushtet
Ashensot mbajtes gjer ne 3 ton.
Bashk me magazinen ofrohet dhe fusha mbrapa magazines
Adrresa . Rruga dytesore Vore - Marikaj pran Shop Marikaj
Per cdo info kontaktoni ! 069 41 01040
Leaflet
Në fillim