Jepet me qera objekt 400 m2 perball Steles klm7

Jepet me qera nga: qera 01 Nën 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Komuna: Tiranë
jepet me qera objekt dy katesh kati i pari ose kat i dyte per magazina dyqane shitjesh per cdo gj
objekti esht me letra me tgjitha ngjit me kastratin autostraden tiran durres klm7 yrshek ngjit me eifelin ose me sakt perball Steles
esht 10m e gjere 20m e gjate oborr 400m2 para objekti
jepet per cfar do lloj aktiviteti gjithesej esht 1000 m2
kurse objekti esht 250m2 kati i pare dhe 250m2 kati i 250m2 dyte
0682357733 cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim