Jap me qera dyqan

Jepet me qera nga: Genti 29 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Komuna: Tiranë
Rruga Mihal Grameno nr 186,pak me siper tregut elektrik,jap me qera dyqan,ka qene materiale ndertimi,vazhdon te jete malli brenda,pasi para disa muajsh eshte mbyllur biznesi.Mund te perdoret po materiale ndertimi ose dhe per magazine.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim