Ambient komercial me qira , ne Qytet studenti!

Jepet me qera nga: Jósef Halldórsson 16 Tet 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Tiranë
Ambient, komercial me qira me vendndodhje ne qytet studenti , prane rruges se Elbasanit.
Ambienti ndodhet ne katin zero dhe ka nje siperfaqe totale 100 m2.
Ambienti eshte i shfrytezueshem per bisnese te ndryshme si lokal , farmaci ,kancelari ,qender estetike, zyra etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim