Kapanon më qira në Shkodër

Jepet me qera nga: Ndue Lleshi Sot 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Komuna: Shkodër
Kemi nje kapanon per prodhimin e mobiljeve më të gjitha makineritë, kapanoni është 250 m2 me 6 m lartesi ,më dhoma lyerja 100 m2 në gjendje punë, qiraja është 400 euro në muaj përfshi dhe rojen ,të interesuarit të telefonojë në nr. 0686920177
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim