Jepet objekti plus 700 metra tok mrapa

Jepet me qera nga: Halil 14 Tet 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Komuna: Shkodër
Objekti ndollet ne hyrje te shkodres ne lagjen bahcallek esht i paisur me te ma gjitha dokumentet perkatese , ka parkim te bollshum perpara dycaneve si dhe 700 metra tok te rrethuar me avulli mbas objektit .objekti esht funksonal per cfar do biznesit qe ju nevoitet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim