Magazina me qera

Jepet me qera nga: Ismail Petja 13 Nën 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Komuna: Kavajë
Ofrohen magazina me qera per aktivitete te ndryshme biznesi.Te pesta objektet kane nje sip. rreth 3000m2 ndertim dhe te hipotekuara,dy nga te cilat jane dy-kateshe.Rikonstruksioni mund te behet sipas llojit te aktivitetit.Adresa L nr-4 Kavaje prane stacionit te trenit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim