JEPET ME QIRA KAPANONI SE BASHKU ME AMBJENTET E TJ

Jepet me qera nga: Franko 18 Tet 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Komuna: Durrës
Shpërndaj :
Kapanoni ndodhet ne nje zone shume te favorshme per bizneset ne kete fushe. Ka siperfaqe toke 2000m2, nje ndertese 3 kateshe qe mund te perdoret per zyra, 400 m kapanon nje hapsire mbrapa te pa mbuluar dhe toke te lire qe mund te shfrytzohet. Per me shume info dhe nje shoqerim ne prone kontaktoni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim