Vlore(Lungomare) 20 euro nata

Jepet me qera nga: Aldi 09 Sht 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

20 EUR / muaj

Adresa: Vlore(Lungomare) 20 euro nata
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Vlorë
Dhomë pushimesh përballë deteit në zonën e Lungomares,e mbuluar për 4 persona i shtrat dopio dhe 2 tek,kondiciiner,lavatrice,televizor me dekoder,frigorifer,banjo,dush me gabine dhe ambient gatimi.
Telefon 355693720520
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim