Vila ne Vlore

Jepet me qera nga: Fatjon 21 Korr 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 24 m2
Komuna: Vlorë
Ofrojme dy dhoma plazhi me nje siperfaqe 24m2 secila ne shtepi private.Secila eshte per kater persona. Jane me te gjitha kushtet e domosdoshme pervec kondicionerit dhe internetit. Dhomat jane shume te fresketa per arsye se shtepia eshte dykateshe dhe jane ne kat te pare.Ndodhen 200 metra larg nga deti ne Lungomare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim