Vila 2007

Jepet me qera nga: Fatjon 22 Korr 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 LEK / ditë

Sipërfaqe: 24 m2
Komuna: Vlorë
Ofrojme 2 dhoma plazhi ku secila eshte per kater persona. Dhomat jane me te gjitha kushtet e domosdoshme,pervec kondicionerit dhe internetit. Dhomat jane te medha ,24m2 secila. Jane shume te fresketa per arsye se shtepia eshte dykateshe dhe dhomat jane ne kat te pare. Ndodhen 200 metra larg nga deti ne zonen e Lungomares.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim