SHTEPI PUSHIMI "VILLA SUNSET"

Jepet me qera nga: klodi 25 Korr 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

1 EUR / ditë

Adresa: VLORE
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Vlorë
JU OFROJM SUPER AMBIENTE ME NJE SUPER PAMJE DHE ME CMIME KONKURUSE DHE NJE QETESI APSOLUTE PER ME TEPER NA KONTAKTONI MOS NGURONI.
Ambiente me gatim,TV,kondicioner,Wi-Fi,Parkim
Ambiente; Gasoniere,1+1,3+1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim