Shtepi me qera per plazh

Jepet me qera nga: sazan 04 Sht 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

20 EUR / ditë

Adresa: Vlore
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Vlorë
Japim shtepi me qera apartamente te kompletuar 1+1 me te gjitha kushtet bashkohore si parkim i sigurt kondisioner uje 24 ore Wifi etj.Shtepia ndodhet te kalaja ne uj te ftote 50-60metra nga rruga kryesore nacionale posht hotel alikos ,ofrohen me dit me jave per sezonin turistik etj.
Cemimi varet nga periudha e kohes dhe numri i pushueseve "20€-30€"
Per cdo informacion na ne numrin 0692661509
0698842054
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim