Rei's place

Jepet me qera nga: Rei Canodemaj 16 Korr 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

25 EUR / ditë

Adresa: Rruga Rrushit Gorishova, Uje i Ftohte
Sipërfaqe: 18 m2
Komuna: Vlorë
Vendosur rreth 1.5 km nga qendra e Vlores shtepia Rei's place ju ofron nje qendrim fantastik me nje cmim te arsyetueshem. Shijoni gjelberimin me lule dhe peme nga te gjitha llojet, mahnituni nga pamja e mrekullueshme e detit ose kaloni pasditen nen hijen e vreshtave. Plazhi ndodhet vetem 5 minuta larg me kemb larg godines. Dhomat jane te mobiluara dhe te pajisura me televizor dhe ajer te kondicionuar, dhe cdo dhome ka banjen e saj private. Gjithashtu ofrojme parkim te sigurt per makinat brenda godines. Jeni te mirepritur te kaloni pushimet tuaja te Rei's place ku do te gjeni relaks dhe mikpritje dhe do te shijoni perlen e Mesdheut, Vloren.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim