Okazion .Dhoma plazhi me qera 1500 leke

Jepet me qera nga: Feim 01 Sht 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Vlorë
Japim dhoma plazhi me qera te kompleruara me kuzhin dhe gjithcka tjeter qe duhet. Per me shume na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim