OFERT PRENOTO TANI...VETEM PER 13 € +KONDICIONER.!

Jepet me qera nga: edison 17 Tet 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

17 EUR / muaj

Adresa: dhoma plazhi
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Vlorë
PRENOTO NGA TELEFONI .!! jepen hyrje me qera per pushime verore ne vendin me perfekt per qetesine dhe ajerin e paster qe ka kjo zone ,.plazhi perfekt me ujin e paster dhe reren e nxehte te zverrnecit jane cdo dite 10 min ne kembe larg dhomes duke shijuar freskine dhe aromen e kendshme te pishave do jete rruga me bukur qe do te pershkoni cdo dite .. dhomat jane te mobiluara me guzhine . Kemi edhe hyrja ne Lungo Mare me 25-30 € nata. 1+1 - 2+1
Edhe ne Orikum.. ju mirepresim per pushime mbreslenese ..!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim