Ofert 3000. Lek .Himare

Jepet me qera nga: Pavllo 29 Gush 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

3 500 LEK / muaj

Adresa: Dhoma me qira ne himare
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Vlorë
Dhoma me qira ne himare me kondicjoner dhe internet me pamje nga deti 3000 lek nata
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim