Jepet shtepi private me qera per plazh. ORIKUM

Jepet me qera nga: Zaho 01 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

40 LEK / muaj

Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Vlorë
Shtepia ka mjaft hapësirë.
Eshte shume e pershtatshme per familjar.
Mund të strehojë shumë lehtë 2 çifte me fëmijë ose disa miq.
Ka 2 krevate dopio dhe 2 shtretër tek.
2 shtretër shtesë mund të vendosen në sallon në rast se nevojitet për të pritur miqtë ose anëtarët e tjerë të familjes.
Kuzhina gjithashtu ka shumë hapësirë ​​për përgatitjen e ushqimit.
Ambienti i shtepise eshte i fresket.
WI - FI.
PARKIM PRIVAT
CMIMET Jane :
--- 30 mij lek nata / 210 mij lek Java ne (1 - 30 Qershor)
--- 40 mij lek nata / 280 mij lek java ne (1 - 30 Korrik)
--- 35 mij lek nata (20 - 30 Gusht)
--- 30 mij lek nata / 210 mij lek Java ne (1 - 15 Shtator)

Kontakt +355682991820
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim