Published: Korr 10 2018 11:15

Jepet garsoniere me qera prane detit

Published: Korr 10 11:15
Views: 9
Vlore: 150 metra nga plazhi jepen garsoniere me qera per pushime verore. Çdo garsoniere perbehet nga nje dhome, aneks, banjo, ballkon. Eshte e kompletuar me 1 krevat dopjo, 2 tek, tavoline me 4 karrige, dollap per rrobat, televizor, frigorifer, aneks me enet e guzhines dhe gatimit. Dritaret jane me sita dhe grila. Uji 24 ore dhe pargingu i garantuar. Plazhi prane eshte i pershtatshem per familjare dhe femijet. Rera dhe uji i paster.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
9
00355672863225

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information