Japim dhoma me qera ne himare

Jepet me qera nga: Pali Stefa 09 Gush 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

4 000 LEK / ditë

Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Vlorë
Japim dhoma me qera ne himare me kondicjoner dhe internet me pamje nga deti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim