Published: Korr 16 2018 09:45

Hotel LAID****

EUR

/ daily
Published: Korr 16 09:45
Views: 25
Hotel Laid Vlore vjene me nje super oferte,per vetem 55euro nata akomodoheni ne dhomat tona dopio prestigjoze te nje hoteli prej 4 yjesh...Hotel Laid ndodhet ne Lungomaren e Vlore prane Karburant Rira , vetem 2 km nga qendra e qytetit dhe vetem disa hapa larg detit.Te gjitha dhomat kane pamje nga deti..Hoteli eshte hapur ne muajin korrik dhe i gjithe arredimi eshte moderrn...Ne cmim perfshihet mengjesi si edhe cadra ne plazhin tone,Per rezervime kontaktoni ne numrin e celularit
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
25
0696811011

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information