Publikuar: Qer 27 2022 08:58

Gazoniere me qera per sezon vere ne lungomare

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 27 08:58
Shikime: 2055
Jepet me qera nje garzoniere ne lungomare tek supermarketi,Marketi Im,kati I trete 50 m2,me te gjitha orendit te reja, e pershtateshme per 4 persona,plus conditioner abcom
Wi-fi dhe parkim ne garazh te garantuar, cmimi per qershorin eshte 30 € dita per korrik 40€ gushte 45€ dhe shtatori 30€ dita nr kontakti 0672431018 si ne viber dhe what app
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione