Garsoniere per pushime me qera ne Vlore

Jepet me qera nga: edison rokaj 14 Gush 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Vlorë
Japim garsoniere me qera per sezonin e plazhit dhe jo vetem. Apartamentet jane te kompletuar dhe te mobiluar me se miri. Qetesia, rehatia, dhe panorama e mbrekullushme do te mbizoterojne pushimet tuaja .
Apartamentet jane te pajisur me :
Krevat dopio plus krevat tek..
Kuzhine moderne me te gjithe aksesoret e nevojshem per nje familje.
Ajer i kondicionuar i perfshire, shih foto.
Ballkon i bollshem ku mund te shijoni pamjen e mbrekullueshme te bregdetit tone dhe nje darke te fresket.
Banja me uje te bollshem .
Parkim privat per makinen tuaj.
Keto dhe shume te tjera per vetem 30.mij lek ne dite ne varesi te periudhes ne te cilen do prenotoni dhe kohezgjatjes se pushimit tuaj.
Adresa : Rruga Dhimiter Konomi, 350 m nga vilat, Uji ftohte, Vlore.
Ju faleminderit dhe ju mirepresim per pushimet tuaja.!

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim