Garsoniere me qera ne Vlore

2 000 LEK /ditë

Jepet me qera nga: Fani 21 Qer 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Jepen me qera garsoniere per pushime verore, te plazhi i vjeter ne Vlore. Ndodhen 150 metra nga plazhi, jane te komletuara dhe kane oborr, vende parkimi dhe gjelberim. Uji i bollshem ujesjellesi 24 ore. Per garanci ka edhe depozita uji. Secila garsoniere (dhome, banjo me dush, aneks gatimi, ballkon, dritaret me sita dhe grila) ka krevat dopjo, dy krevata tek portativ, tavolone me kater karrige, frigorifer, televizor, dollap per rroba, varse rrobash. Gatimi me gaz dhe korrent. Mund te gatuhet jashte. Jane te kompletuara me te gjitha pajisjet per gatim dhe ngrenie.
Leaflet
Në fillim