Dhoma plazhi vlore

Jepet me qera nga: Dhoma plazhi 19 Korr 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Vlorë
Jepen dhoma plazhi ne Vlore ( zona e plazhit te vjeter ) 100 meter nga deti. Pagesa 20 mije leke ( dhomat jane me dhe pa kondicioner ) . Dhomat kane krevat dopio dhe 2 tek , me banje personale secila dhome, wi-fi non stop . Tv smart me internet ku mund te eksploroni ne google youtube facebook etj . Ambient i qete dhe familjar , parkim i sigurte . Per cdo info kontakt celulari ne Whatsapp ose Wiber ne numrin 00393278818422.Per c'do info mos ezitoni te na telefononi ose shkruani ! Ju mirepresim !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim