Published: Korr 17 2018 09:59

Dhoma plazhi Vlore

LEK

/ daily
Published: Korr 17 09:59
Views: 5
Ofrojme dhoma plazhi per sezonin veror, dhomat jane me kushte te mira, cdo hyrje ka dy dhoma nje dhome gjumi me nje krevat dopio dhe nje tek , ne dhomen tjeter nje krevat dhe kuzhina , pa kondicioner ,banje e vecante , tv plasma , etj... ambient i qete dhe clodhes , parkim i sigurte.
Korriku dhe gushti 20 mije leke te vjetra nata.
Per cdo informacion kontaktoni ne numrin :
00355/0699361561 kontakt dhe ne whatsapp .
Ndodhemi ne plazhin e vjeter tek ish kampi i pionereve . Largesia nga deti 250 m .
Ju mirepresim ....
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5
00355699361561

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information