Dhoma plazhi Vlore ne lungomare 20 m nga deti

Jepet me qera nga: Dritro 27 Gush 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

2 530 EUR / muaj

Sipërfaqe: 35 55 m2
Komuna: Vlorë
Jepen me qera dy dhoma plazhi 20 metra larg detit ne lungomare .Me te tera paisjet e nevojshme per pushim ,dhomat kan ambjente gatimi, kondicioner ,dush,tv, dollap ,me uje te rrjedhshem dhe te pijshem . Njera nga dhomat eshte e paisur me nje krevat dopio dhe nje krevat marianr mund te flen lirshem 4 persona. Dhoma tjeter ka krevat dopio dhe dy krevata tek dhe dy divan te cilet mund te behet krevat dopio ambjenti eshte i madh ku mund te rrin deri ne 5 persona lirshem . dhomat jan te paisura dhe me ballkon ndodhen ne Uje te ftohet ne hyrje te rruges se 7 pallateve 20 metra larg detit ne pjesen me te frekuentuar te lungomares.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim