Dhoma Plazhi ne Vlore

Jepet me qera nga: Dajko 02 Sht 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 LEK / ditë

Adresa: 7 Pallatet- Uji i Ftohte
Komuna: Vlorë
Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore. Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer, televizor, kondicionere, krevat dopjo, 2 krevata tek dhe tualet me kushte komode. Ambjenti perreth i gjelberuar, ku ju dhe femijet tuaj mund te argetoheni dhe clodheni. Do te ngeleni te kenaqur Adresa: Lagja 7 Pallatet, Uji i Ftohte Vlore (Tek kryqezimi i hotel Regina 2!) Nr: Cel: 0692160346 Cmimi: 2000 leke/nata (Ulje per prenotime 2 javore)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim