Dhoma me qira ne himare

Jepet me qera nga: Tatiana Qesari Stefa 21 Korr 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Vlorë
Japim dhoma me qira ne himare me kondicjoner dhe internet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim