dhoma me qera vlore per plazhista

Jepet me qera nga: dhoma me qera per plazhista 22 Gush 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: vlore rruga Andrea Varfi lagjia 1 Maj
Komuna: Vlorë
japim dhoma me qera per plazhista ndodhemi ne Vlore rruga Andrea Varfi ,lagjia 1 Maj.Dhomat jane te pajisura me te gjitha mobiljet e nevojshme.Kemi dhoma te pajisura me kondicioner dhe dhoma te cilat jane pa kondicioner.Per me teper info ju lutem na kontaktoni ne nr-at e telit 0692329962,0683287657
whattsap.0683287657
rrjete sociale dhoma_me_qera.vlore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim