Published: Gush 14 2019 10:48

Dhoma me qera per plazh

Published: Gush 14 10:48
Views: 5
Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni "Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone te ngrohte e bujare. Ambjentet jane te kompletuara me kushte komode dhe cmim te arsyeshem, me kondicioner, uje i pijeshem i panderprer, dushe nga paneli diellor, internet.
Seksioni 1: Dhome gjumi per ciftin me krevat dopio, paradhome per tre persona me kend gatimi, tualet plus verande dhe ne avlli kend pushimi ne freskine e kompleksit te gjelberimit dhe hijeve te pjergullave, pemeve dhe barit e luleve si dhe te tendes se diellit.
Seksioni 2: Holl i madh me kater vende nje krevat dopio dhe dy tek, kend gatimi , tualet, ne avlli kend pushimi ne ambjent te kendshem relaksues.
Seksioni 3: Garsoniere me 2-3 vende me krevat dopio dhe nje tek, kend gatimi, tualet plus ne avlli ambjent pushimi.
Vila me parkim brenda 3-4 automjete, ne avlli me celsa te sigurta ambjentet dhe porta hyrese, qetesi absolute dhe relaksuese.
MOS NGURONI, EJANI DHE SHIJONI
Ne qender te Lungomares 200m nga buza e ujit. Rruga Rrushit Gorishova, vila nr. 51, 7 pallatet, "Uji i Ftohte" Vlore.
Per kontakt: 0682992199
0696419246
Beni vetem zile
Kanan Canodemaj
JU FALEMINDERIT
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information