Apartamente dhe Gazonjere Super Okazion

Jepet me qera nga: Rimi 18 Gush 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

45 LEK / ditë

Për vendbanimin: Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Vlorë
Japim Apartamente dhe Gazonjere me qera me cmime t diskutueshme n varesi t pronotimit. Mobilimi perfekt me pamje nga deti n vij t pare as 200 metra larg nga tyneli
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim