Apartament per pushime ne Radhime (Vlore)

Jepet me qera nga: klaus.. 08 Tet 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Vlorë
OFERTE!!!Jepet me qera Apartament per pushime ne Radhime (Vlore) 60 meter nga deti kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet ballkon me pamje nga deti, dhome gjumi, sallon me gatim,frigorifer, tv,kondicioner,lavatrice, tualet.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416 si dhe ne WhatsApp e Viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim