Rruga Elbasanit Jepet Me Qera Ditore Apartament

35 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Top Imobiliare 26 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Tek Rruga Elbasanit « 7 Xhuxhat » Jepet Apartament Me Qera Ditore.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, i mobiluar dhe me te gjitha kushtet per nje jetes sa me komode.
Top Imobiliare
0694008800
Leaflet
Në fillim