OKAZION! JAP SHTEPI PRIVATE ME QERA TEK ZOGU I ZI.

Jepet me qera nga: Naim 08 Sht 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Adresa: Zogu i Zi, Rruga "Lule Bore"
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Tiranë
JAP SHTEPI PRIVATE ME QERA (1+1) E CILA NDODHET 3 - 4 MINUTA LARG NGA RRETH-RROTULLIMIT TE ZOGUT TE ZI, TIRANE. KA HYRJE ME VETE DHE ESHTE E MOBILUAR.
E PERSHTATSHME PER 2 - 3 PERSONA.
* Preferohen Femra ose Cift.
INTERNETI FALAS!

Cel.: +355 68 619 1145
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim