JEPET ME QIRA LOKAL AFER KOMPLEKSIT HALILI

900 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ergi 22 Maj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
ME QIRA LOKAL AFER KOMPLEKSIT HALILI
Restoranti eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet dhe i gatshem per pune.
Restoranti ndodhet buze rruges ku ka nje levizshmeri te madhe te njerezve dhe makinave
Leaflet
Në fillim