Published: Korr 15 2018 01:36

Jap dy dhoma me qira

LEK

/ monthly
Published: Korr 15 01:36
Views: 6
Jepen dy dhoma me qira 40 / 30 metra ngjitur me universitetin zonja e keshillit te mire 500 nga zogu i zi rr. Dritan Hoxha ,te kompletuara. Jepen per dy vajza ose per cift pa femije. Uje dhe drita 24 ore. Cmimi 180 dhe 160. Behet nje muaj parapagim pervec mujit te hyn.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
6
0672033364

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information