DHOMA PLAZHI 50 METRA LARG DETIT

30 EUR /ditë

Jepet me qera nga: kkkkkkkk 21 Maj 03:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
DHOMA PLAZHI NE SARANDE ME PAMJE FANTASTIKE TE QYTETIT TE SARANDES. DHOMAT JAN TE REJA TE SAPOMOBILUARA 50 METRA LARG SHETITORES DHE PLAZHIT NE LAGJEN HOTEL BUTRINTI SARANDE. KONTAKT:0699660080. E gjeni dhe ne instagram kaneshotelsaranda
Cmimet per dhomat menpamje nga deti
Maj 30 euro nata
Qershor 40 euro nata
Korrik 50 euro nata
Gusht 60 euro nata
Shtator 30 euro nata
Cmimi per dhomat me pamje anesore nga deti ulet me 5-10 euro nata me pak
kkkkkkkk
0699660088
Leaflet
Në fillim